duminică, 11 septembrie 2011

Gaz Metan Medias 3-0 Steaua

Ieri Steaua a trait o umilinta asemanatoare cu cea de sezonul trecut de pe teren propriu, cu FC Brasov. Ros-albastrii au pierdut 3-0 cu echipa care a facut furori in Europa League in tururile preliminare de anul acesta, eliminand puterntica echipa germana Mainz.
Infrangerea Stelei s-a produs la capatul unei partide cu arbitraj MIZERABIL, dar si cu un joc rusinos al stelistilor. Prima repriza a fost buna insa dupa un penalty inventat de Tudor, Bawab a inscris norocos, dupa ce Tatarusanu a atins mingea insa aceasta a intrat in poarta. Apoi in repriza a doua majoritatea Stelistilor au jucat mizerabil, fara sanse de gol iar acest joc slab a fost taxat de un gol marcat de Bud in urma unui hent grosolan. Apoi la scurt timp Bud a reusit dubla si asta a fost, mai multe nefiind de zis... Gaz Metan 3-0 Steaua.
Acum urmeaza meciul cu Schalke si speram ca baietii sa se trezeasca si sa revina la normal.